Wtorek, 28 marca 202328/03/2023

Zwłoki 32-latka przy drodze. Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo ZDJĘCIA

Policjanci zatrzymali 53-latka, który podczas libacji alkoholowej śmiertelnie ugodził nożem swojego 32-letniego kompana. Mężczyzna usłyszał już prokuratorski zarzut zabójstwa za co grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

W miniony czwartek tuż po godzinie 7 rano policjanci z Koluszek w woj. łódzkim otrzymali zgłoszenie, iż w Tuszynie przy drodze leży zakrwawiony mężczyzna.

– Kiedy policyjny patrol zjawił się na miejscu zastał tam zespół ratownictwa medycznego. Niestety medyk stwierdził zgon 32-letniego mężczyzny. Na miejscu przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z Tuszyna, Koluszek i Łodzi – przekazała mł. asp. Aneta Kotynia Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

Mundurowi przesłuchiwali świadków, zabezpieczali miejsce zdarzenia, wykonywali oględziny i zabezpieczali ślady kryminalistyczne. Dowody zebrane w sprawie pozwoliły im na zatrzymanie 53-letniego mieszkańca Tuszyna.

Jak się okazało podczas libacji alkoholowej doszło do kłótni między mężczyznami i 53-latek ugodził nożem 32-latka co doprowadziło do jego śmierci. Usłyszał już prokuratorski zarzut zabójstwa co zagrożone jest karą nawet dożywotniego więzienia. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Prowadzone jest śledztwo w tej sprawie.

(fot. Policja Łódzka, źródło Policja Łódzka)

Komentarze wyłączone