Niedziela, 26 marca 202326/03/2023

Pokłócili się o pilot do telewizora. Kobieta chwyciła za nóż i zaatakowała partnera FOTO

W jednym z mieszkań w Radomsku w woj. łódzkim, pomiędzy partnerami doszło do kłótni o pilot do telewizora. W trakcie awantury 40-letnia kobieta chwyciła za nóż i ugodziła nim swojego partnera. 40-latka została zatrzymana pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Grozi jej dożywocie.

Do zdarzenia doszło w środku w jednym z mieszkań na obrzeżach Radomska. Tuż po godz. 1.00 oficer dyżurny radomszczańskiej komendy policji odebrał telefoniczne zgłoszenie od kobiety, że jej partner wszczął awanturę, a ona potrzebuje w związku z tym pomocy. Wysłany na miejsce patrol zastał na miejscu kobietę i krwawiącego mężczyznę. Mundurowi wezwali pogotowie, a potem zaczęli ustalać przebieg zdarzenia.

Jak się okazało, sytuacja wyglądała zupełnie inaczej, niż opowiedziała zgłaszająca.

– Według pokrzywdzonego to właśnie jego partnerka zaczęła kłótnię, podczas której zaatakowała go nożem kuchennym. Poszło o pilota do telewizora. Oboje wcześniej razem spożywali alkohol. Kobieta podejrzana o atak na swojego partnera została zatrzymana w policyjnym areszcie. Skrupulatnie zebrane dowody i ustalenia śledczych pozwoliły na postawienie 40–latce zarzutu usiłowania zabójstwa – przekazała asp. Agnieszka Kropisz Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Radomsku.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i postanowił tymczasowo aresztować 40-latkę. Sprawczyni najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. W tym czasie będzie prowadzone śledztwo w sprawie. Kobiecie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łódzka, źródło Policja Łódzka)

Jeden komentarz

  1. a abonamecik to się zapłaciło ?? 😂😂