Czwartek, 01 czerwca 202301/06/2023

Śledzie wypadł na drogę wojewódzką. Trwają poszukiwania właściciela towaru FOTO

W Kosowach na Podkarpaciu doszło do zanieczyszczenia drogi wojewódzkiej nr 875. Na jezdni znajdowały się porozrzucane wiaderka ze śledziami. Ładunek szybko posprzątali strażacy. Policjanci ustalają właściciela towaru.

W środę około godz. 9 kolbuszowscy policjanci interweniowali w Kosowach, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zanieczyszczenia drogi. Zgłaszający kierowca przekazał, że tłuste plamy na jezdni stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

– Interweniujący na miejscu policjanci, potwierdzili, że w Kosowach, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 875, relacji Kolbuszowa – Mielec, znajdują się częściowo uszkodzone wiaderka, z których wysypały się śledzie, tworząc tłuste plamy na jezdni. Z ustaleń policjantów wynikało, że ładunek prawdopodobnie wypadł z przejeżdżającego tą trasą pojazdu – przekazała podkarpacka policja.

Śledzie oraz ich pozostałości uprzątnęli z drogi strażacy. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia oraz pojazd i kierowcę, który przewoził towar.

(fot. Podkarpacka Policja, źródło Podkarpacka Policja)

2 komentarze

  1. Znaczy się lepsze w occie niż w oleyu, a jakby były solone to już całkiem odśnieżanie w gratisie!

  2. Kali jeść ….