Czwartek, 08 czerwca 202308/06/2023

Obywatel Ukrainy znęcał się nad partnerką. Bił kobietę pięściami i kopał po całym ciele FOTO

46-letni obywatel Ukrainy odpowie za znęcanie się nad konkubiną. Jak ustalili śledczy, mężczyzna popychał kobietę, uderzał pięściami, a także szarpał za włosy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Otwocka w woj. mazowieckim zatrzymali 46-letniego obywatela Ukrainy, który od lipca 2022 roku znęcał się nad swoją konkubiną.

20-letnia pokrzywdzona opowiedziała mundurowym o przemocy jakiej doświadczała ze strony mężczyzny. Według relacji kobiety, 46-latek będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał ją słowami wulgarnymi i groził pozbawieniem życia. Dochodziło również do przemocy fizycznej, gdyż jak przyznała pokrzywdzona, konkubent uderzał ją pięściami i kopał po całym ciele, szarpał za włosy i popychał.  

Agresywny mężczyzna natychmiast trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. W związku z podejrzeniem stosowania przemocy domowej interweniujący policjanci sporządzili również Niebieską Kartę. Następnie śledczy zebrali dowody świadczące o tym, że 46 – latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad konkubiną.

Zebrane w sprawie materiały niezwłocznie zostały przekazane w ręce prokuratora. Po zapoznaniu się z dowodami, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Otwocku przedstawił podejrzanemu zarzut znęcania fizycznego i psychicznego nad kobietą. Ponadto mając na względzie ochronę osoby pokrzywdzonej wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Sąd Rejonowy w Otwocku przychylił się do wniosku i jego decyzją obywatel Ukrainy najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Za przestępstwo znęcania się grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

(fot. KPP w Otwocku, źródło KPP w Otwcku)

5 komentarzy

  1. Mecenas Mokebe Habibola

    Bluza w sam raz 🙂

  2. dlaczego ten ukrainiec nie jest na wojnie i niewalczy zz ruska onuca …

    • Jakiej wojnie? Przestań łykać medialną ściemę. Tak po za tym to czym oni się różnią od ruskich? Dla mnie to to samo.

  3. Oj tam, oj tam. Takie tam mają zwyczaje, należy to uszanować. Muezzinowi też zabronisz śpiewać z wieży?

  4. co ta miernota tu robi , won walczyć dzbanie dolony !