Sobota, 23 września 202323/09/2023

Dwie osoby nie żyją, jedna jest ranna. Tragiczny finał wypadku koło Barlinka FOTO

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 156 w rejonie miejscowości Barlinek w województwie zachodniopomorskim. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, a jedna została ciężko ranna.

W piątek po godz. 15:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 156 za miejscowością Barlinek.

– Po dotarciu na miejsce okazało się, że poszkodowane w zdarzeniu zostały 3 osoby. U 2 osób w wyniku poniesionych obrażeń doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo natychmiast podjętych zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych nie udało się przywrócić u nich czynności życiowych. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły 2 osoby, a jedna została przewieziona do szpitala – przekazało Pogotowie Ratunkowe Choszczno.

Jak dodał oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Myśliborzu mł. asp. Piotr Jarosiński, ofiary to 19-letni kierowca jednego z pojazdów oraz podróżująca drugim autem kobieta w wieku 66 lat. Wraz z nią jechał mężczyzna, w wieku 68 lat, który śmigłowcem LPR trafił do szpitala.

Dokładne okoliczności tej tragedii są ustalane pod nadzorem prokuratora.

(fot. Pogotowie Ratunkowe Choszczno)

4 komentarze

 1. He, he… Wiadomości o tylko o trupach. O przebiegu wypadku nic. Kto to redaguje?

  • Skoro służby nie informują obecnie o przebiegu zdarzenia to widocznie obecnie nie ma takich informacji. Zaznaczone jasno i wyraźnie w tekście
   „Dokładne okoliczności tej tragedii są ustalane pod nadzorem prokuratora.”

   • Ha, ha, ha… Przygotowałem się na taką dyletancką (także pod względem interpunkcji) odpowiedź. Otóż „Głos Szczeciński” już wczoraj wieczorem, czyli 14 kwietnia, informował, że „do zderzenia doszło na zakręcie drogi. 19-letni kierowca jednego z volkswagenów biorących udział w wypadku, z niewiadomych na razie powodów zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód nadjeżdżający z naprzeciwka. Sądząc po stanie obu pojazdów (są bardzo mocno rozbite), prędkość z jaką jechały oba auta była duża.”
    Czyli trzeba nos dziennikarski nieco wyściubić!