Poniedziałek, 25 września 202325/09/2023

Tragiczny wypadek na S6. Trzy osoby nie żyją, w tym dziecko ZDJĘCIA

We wtorek rano na drodze ekspresowej S6 doszło do tragicznego wypadku z udziałem ciężarówki i pojazdu osobowego. W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby zginęły na miejscu, wśród ofiar wypadku jest dziecko.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 8.30 na drodze S6 na wysokości miejscowości Płaszewko w powiecie słupskim, pomiędzy węzłami Słupsk Wschód i Słupsk południe. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy zderzył się z ciężarówką.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca pojazdem marki Toyota, zjechała na przeciwległy pas ruchu, po chwili auto czołowo zderzyło się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką.

Jak przekazują służby, w wyniku tego zderzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące toyotą. Wśród ofiar jest dziecko.

Obecnie droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana, policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy dla kierujących jadących w kierunku Gdańska jak i Szczecina.

(fot. KW PSP Gdańsk)

Komentarze wyłączone