Poniedziałek, 25 września 202325/09/2023

Zaginęła 12 lat temu. Ponownie ruszyły poszukiwania ZDJĘCIA

Od zaginięcia Sabiny Konradt minęło prawie 12 lat. Do chwili obecnej nie udało się ustalić przyczyny oraz okoliczności w jakich zaginęła mieszkanka Wiązowa. Dziś miałaby 37 lat. Policjanci zwracają się z prośbą do każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionej.

Kobieta ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania 1 sierpnia 2011 roku o godz. 16: 00. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. 

Rysopis – w chwili zaginięcia:
Wzrost około 170 cm, sylwetka szczupła, włosy koloru ciemny blond (farbowane proste długości do ramion), twarz okrągła, uszy małe przylegające, nos mały. Na barku i przedramieniu prawym posiada bliznę po oparzeniu. W chwili zaginięcia ubrana w spodnie typu jeans koloru granatowego, bluzę koloru czerwonego, polar koloru różowego, buty sportowe koloru pomarańczowego.

Policjanci prowadząc działania śledcze przy wykorzystaniu nowych technik jak również tych dostępnych i sprawdzonych kontynuują  działania poszukiwawcze Sabiny Konradt.

W minioną środę 31 maja br., policjanci rożnych pionów Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie wsparci policjantami z ościennego powiatu, tym razem przy wykorzystaniu psa tropiącego prowadzili działania w kilku precyzyjnie dobranych miejscach na terenie gm. Wiązów. Rejon ten był już dokładnie przeszukiwany jeszcze w 2011 roku tuż po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu kobiety. Jednak tym razem początkowy etap poszukiwań koncentrował się na lądzie, następnie gruntownej kontroli został poddany dolny odcinek rzeki Oława.

I choć od zaginięcia Sabiny Konradt minęło wiele lat, to w dalszym ciągu zagadka jej zaginięcia nie została rozwiązana. Kobieta uznana za zaginioną nadal jest poszukiwana.

Policjanci zwracają się z prośbą do każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionej. Należy je kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie tel. 47 87 232 17, Oficera Dyżurnego tel. 47 87 232 00 i 47 87 232 22 lub powiadomić najbliższą jednostkę policji.

(fot. KPP Strzelin, źródło KPP Strzelin)

Jeden komentarz

  1. Frania nie ma bo by wiedział