Piątek, 23 lutego 202423/02/2024

Trzy kobiety potrącone na przejściu. Interweniował śmigłowiec LPR ZDJĘCIA

Na przejściu dla pieszych w Wieluniu w woj. łódzkim doszło do potrącenie trzech kobiet. W wypadku najbardziej ucierpiała 38- latka, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowana została do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17:15 w Wieluniu na ulicy Wojska Polskiego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, 51-latka kierująca fordem mondeo jadąc w kierunku centrum miasta potrąciła przechodzące przez przejście dla pieszych trzy kobiety.

Najciężej ranna została 38-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowana została do placówki medycznej. Pozostałe dwie piesze w wieku 43 i 54 lat również trafiły do szpitala.

Badanie alkomatem wskazało, że 51- latka kierująca fordem była trzeźwa. Policjanci w miejscu wypadku przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne oraz ustalili świadków zdarzenia. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z wieluńskiej komendy.

(fot. KPP Wieluń, źródło KPP Wieluń)

Komentarze wyłączone