Piątek, 23 lutego 202423/02/2024

14-latka siedziała na parapecie okna i płakała

Dzięki szybkim działaniom policjantów z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum udało się uratować 14-latkę, która siedziała na parapecie okna pomiędzy 10 a 11 piętrem bloku w Tarnowie.

Wczoraj o godzinie ósmej rano policjanci otrzymali zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, które informowało o zamiarach samobójczych 14-latki.

Gdy funkcjonariusze podjechali przed blok widzieli, że na najwyższej kondygnacji klatki schodowej ktoś siedzi na parapecie okna, z nogami na zewnątrz budynku. Mundurowi weszli do klatki schodowej, a następnie wyjechali na piętro, następnie zbliżyli się do osoby siedzącej na parapecie, która nie zorientowała się że podchodzą.

Policjanci słyszeli, jak dziewczynka płacząc, rozmawia przez telefon komórkowy. Gdy byli na tyle blisko, jeden z funkcjonariuszy złapał dziewczynę za rękę, a drugi pomógł mu ściągnąć dziewczynę z parapetu.

Roztrzęsiona 14-latka z Tarnowa nie potrafiła wytłumaczyć, co tak właściwie chciała zrobić. Na miejsce przyjechała także załoga karetki pogotowia ratunkowego, która zaopiekowała się dziewczynką.

(fot. info112.pl, źródło Policja Tarnów)

3 komentarze

  1. Dyrdymałkiewicz nijaki

    Dostała szansę na bisowanie powinna być zadowolona.

  2. Redakcjo wyłączcie komentarze.
    Nie pozwólmy trollom na wyśmiewanie tego nieszczęśliwego dziecka.