Sobota, 24 lutego 202424/02/2024

Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Jedna osoba nie żyje ŻDJĘCIA

W poniedziałek rano, na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Przyłubie, w powiecie bydgoskim doszło do zderzenia skody i citroena. Śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a cztery trafiły do szpitali.

Tuż po godzinie 7 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 w Przyłubiu, w powiecie bydgoskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący skodą octavią, z nieznanych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka citroenem berlingo.

– W wyniku poniesionych obrażeń pasażerka skody poniosła śmierć na miejscu. Dwie kolejne osoby podróżujące skodą oraz kierowcy obu pojazdów trafili do szpitali w Bydgoszczy oraz Toruniu – przekazała policja.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Od strony Bydgoszczy – w Solcu Kujawskim i Makowiskach – oraz w Toruniu policjanci blokują wjazd na ten odcinek drogi krajowej nr 10 i kierują pojazdy na drogi alternatywne.

(fot. KMP Bydgoszcz, źródło KMP Bydgoszcz)

Komentarze wyłączone