Piątek, 23 lutego 202423/02/2024

Okradł kolegę z siłowni, bo chciał zrobić prezent dziewczynie FOTO

21-latek okradł znajomego z siłowni, bo chciał spłacić długi i kupić prezent dziewczynie. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty – kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków odurzających do lat 3.

Dyżurny policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do szafki w jednej z siłowni na terenie miasta. Na miejscu okazało się, że to najprawdopodobniej znajomy zgłaszającego ukradł mu złoty zegarek i pieniądze, które miał w szafce. 24-latek swoją stratę wycenił na ponad 4 tysiące złotych.

– Złodzieja łomżyńscy kryminalni znaleźli u jego partnerki. Nie był on zdziwiony widokiem funkcjonariuszy i szczegółowo opowiedział im o całym zdarzeniu. Oświadczył, że pieniądze były mu potrzebne, bo narobił sobie długów. Za resztę chciał zrobić niespodziankę dziewczynie, zrobił zakupy i kupił jej złoty pierścionek – przekazała policja.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy 21-latku środki odurzające. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał dwa zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie środków odurzających do lat 3.

(fot. KMP Łomża, źródło KMP Łomża)