Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024

Tragiczny wypadek pod Myślenicami. Nie żyje 18-latek ZDJĘCIA

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce wczoraj w Skomielnej Czarnej. Na drodze śmierć poniósł 18-letni mężczyzna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący osobową skodą, jadąc drogą powiatową w kierunku Bogdanówki na łuku drogi w lewo, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo, a następnie w betonowy przepust melioracyjny.

Na skutek uderzenia mężczyzna wypadł z samochodu i poniósł śmierć na miejscu. Dotychczas ustalono, że mieszkaniec gminy Pcim jechał sam, a w zdarzeniu nie brały udziału inne pojazdy. Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 18 lutego br., w Skomielnej Czarnej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku.

– Apelujemy do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Przypominamy o przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się niestety tragicznie – przekazała mazowiecka policja.

(fot. KPP Myślenice, źródło KPP Myślenice)

Komentarze wyłączone