Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024

18-letni kierowca nissana zginął po zderzeniu z ciężarówką ZDJĘCIA

W miejscowości Niebrzydowo w woj. warmińsko-mazurskim, kierowca auta osobowego, na łuku drogi, zderzył się z pojazdem ciężarowym. W wyniku odniesionych obrażeń 18-letni kierujący nissanem poniósł śmierć na miejscu.

W czwartek po godz. 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 528 w miejscowości Niebrzydowo w gminie Morąg doszło tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Jak ustalili policjanci, 18-letni kierujący samochodem osobowym marki Nissan nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z pojazdem ciężarowym marki DAF jadącym z naprzeciwka.

– Niestety, w skutek odniesionych obrażeń 18-letni kierowca nissana poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że 25-letni kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy – przekazała Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana. Teraz dalsze postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. PSP w Olsztynie, KPP Ostróda, źródło KPP Ostróda)

Komentarze wyłączone