Niedziela, 26 maja 202426/05/2024

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Mielca. Nie żyje kobieta FOTO

Na obwodnicy Mielca w woj. podkarpackim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a trzy trafiły do szpitala.

W sobotę około godz. 17, na mieleckiej obwodnicy, na wysokości miejscowości Ławnica, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Seat Ibiza, 32-letnia mieszkanka Gawłuszowic, na łuku drogi, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzyła w kierującą pojazdem marki Seat Leon, 40-letnią mieszkankę powiatu staszowskiego – przekazała Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Z 40-latką podróżowało dwoje pasażerów, 10-letni chłopiec i 66-letnia kobieta. Kierująca seatem ibizą jechała sama. Wszystkie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. Niestety, życia 66-letniej pasażerki seata leona nie udało się uratować.

Mundurowi ustalili, że 32-latka była nietrzeźwa, miała blisko promil alkoholu w swoim organizmie.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Funkcjonariusze mieleckiej komendy, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Zgromadzony materiał pozwoli na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

(fot. KPP Mielec, źródło KPP Mielec)

Komentarze wyłączone