Środa, 29 maja 202429/05/2024

Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku pod Tarnobrzegiem ZDJĘCIA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 9, w miejscowości Jadachy w powiecie tarnobrzeskim. W wyniku zderzenia trzech pojazdów śmierć na miejscu poniosły dwie osoby.

We wtorek około 12 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Jadachy w powiecie tarnobrzeskim, na drodze krajowej nr 9. Zderzyły się tam trzy pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący seatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem Stop, wjechał na drogę krajową i zderzył się z ciężarowym jelczem. Siła uderzenia była tak duża, że zarówno ciężarowy jelcz jak i seat przemieściły się na lewy pas ruchu i zderzyły z ciężarowym mercedesem.

W wyniku tego zdarzenia ranne zostały trzy osoby; 59-latek kierujący mercedesem oraz dwóch mężczyzn w wieku 30 i 35 lat, podróżujących jelczem.

– Na miejscu zginął kierujący seatem. To 33-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Niestety, mimo wysiłku ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie zdołano uratować życia 59-latka, kierującego mercedesem – przekazała Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tej tragedii.

(fot. PSP Tarnobrzeg, źródło KMP w Tarnobrzegu)

Komentarze wyłączone