Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Tragiczny wypadek w lesie ZDJĘCIS

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w lesie w Starym Żmigrodzie w woj. podkarpackim. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. 74-latek poniósł śmierć na miejscu.

W środę po godz. 16, dyżurny jasielskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu, w którym mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy, na terenie leśnym w Starym Żmigrodzie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 74-latek kierując ciągnikiem rolniczym, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego traktor przewrócił się na lewy bok, przygniatając mężczyznę. Obecna na miejscu załoga karetki pogotowia stwierdziła zgon mężczyzny.

Czynności na miejscu wykonywała grupa dochodzeniowo-śledcza, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle oraz z udziałem biegłego lekarza sądowego. Ciało 74-latka zostało zabezpieczone.

Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania, które prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie.

(fot. KPP Jasło, źródło KPP Jasło)

Komentarze wyłączone