O krok od tragedii. Pijany kierowca renaulta uderzył w sygnalizator WIDEO 10:22 18-05-2024

W minioną sobotę rano do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Nowym Żylinie. Na miejsce skierowano policyjne patrole.
Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 22-letni mężczyzna kierujący osobowym renaultem stracił panowanie nad pojazdem i po przejechaniu przejazdu kolejowego, uderzył w sygnalizator, następnie dachował , po czym zatrzymał się na przeciwnym pasie ruchu.
Badanie wykazało, że kierowca miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Z policyjnego systemu wynikało, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.
Mężczyzna został przewieziony do szpitala, a następnie trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, będąc w przeszłości skazanym za podobne przestępstwo.
Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
(fot. KPP w Sochaczewie, źródło KPP w Sochaczewie)
Komentarze wyłączone