Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024

33-latka obnażała się w miejscu publicznym. Za swój czyn odpowie przed sądem

Krakowscy policjanci zidentyfikowali kobietę, która dopuściła się nieobyczajnego wybryku w rejonie Rynku Głównego. 33-latka rozebrała się w miejscu publicznym, nie zważając na ludzi, którzy tamtędy przechodzili. Za wykroczenie odpowie przed sądem.

W ubiegłym tygodniu w przestrzeni medialnej pojawiła się informacja o kobiecie, która w rejonie Rynku Głównego obnażyła się przed maszerującymi żołnierzami i innymi przechodniami.

W związku z tymi doniesieniami policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie wszczęli postępowanie, które miało na celu wyjaśnienie okoliczności i zidentyfikowanie ekshibicjonistki.

Policjanci po kilku dniach ustalili dane kobiety i miejsce, w którym może przebywać. 28 maja br. została ona wylegitymowana przez policjantów w rejonie Nowej Huty, nieopodal miejsca zamieszkania. Tego samego dnia w Komisariacie Policji VII wykonane zostały czynności z 33-latką, która odmówiła składania wyjaśnień.

Po przeprowadzonych czynnościach kobieta usłyszała zarzut nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym. Wobec tego do sądu skierowany został wniosek o jej ukaranie. Za taki czyn sąd może orzec karę aresztu, ograniczenia wolności, grzywnę lub karę nagany.

(fot. Policja, źródło Policja Małopolska)

3 komentarze

  1. Zapalenie otrzewnej

    Zdjecia, gdzie sa zdjecia?! Sam tekst nikogo nie interesuje!

  2. To straszne. Macie jakieś zdjęcia?

  3. Pewnie po narkotykach , dopalaczach czy innym świństwie.