Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

Trafił do szpitala i zmarł. Policjanci próbują ustalić tożsamość mężczyzny

Policjanci z Wrocławia starają się ustalić tożsamość mężczyzny, który zakrwawiony trafił do szpitala. Poszkodowany zmarł po kilku dniach. Nie miał przy sobie dokumentów, ani innych przedmiotów mogących potwierdzić jego tożsamość.

Policjanci 15.04.2023r., około godz. 18:30, otrzymali informację od jednego ze świadków, że przy al. Armii Krajowej znajduje się zakrwawiony mężczyzna.

– Ustalono, że człowiek ten poruszał się pieszo al. Armii Krajowej od strony ul. Buforowej w kierunku ul. Krakowskiej. W dniu zdarzenia ubrany był w kremową koszulkę i spodnie dżinsowe koloru granatowego, sportowe buty barwy czarnej z białą podeszwą. Mężczyzna z wyglądu miał około 35 – 40 lat, bardzo szczupłej budowy ciała. Wzrost około 190 cm, włosy koloru, ciemnego. Znaki szczególne, to brak górnego fragmentu lewego ucha – przekazała policja.

Na miejscu mężczyzna stracił przytomność, dlatego był reanimowany przez interweniujące służby. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarł po kilku dniach.

Na ten moment wykluczono udział osób trzecich w tej sprawie. Mimo pobrania materiału genetycznego, zabezpieczenia śladów, przesłuchania świadków oraz wykonania innych czynności procesowych nie ustalono do tej pory danych personalnych tego mężczyzny.

Policjanci zwracają się do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Rakowiec przy ul. Traugutta 94 – osobiście lub telefonicznie: 47 87 143 44, 47 87 139 43.

(fot. KMP Wrocław, źródło KMP Wrocław)

Komentarze wyłączone