Poniedziałek, 12 maja 202512/05/2025

Pijani wjechali samochodem w dom w Wiśle. Ranna 18-latka w szpitalu

Niebezpieczny incydent miał miejsce w niedzielę rano w Wiśle, gdzie samochód, którym podróżowały trzy nietrzeźwe osoby, uderzył w dom jednorodzinny przy ul. 1 Maja.

Jak poinformowała cieszyńska policja, w pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 29 i 40 lat oraz 18-letnia kobieta. Wszyscy troje byli pod wpływem alkoholu i zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

W wyniku zdarzenia ranna została najmłodsza z pasażerek, 18-latka, którą przetransportowano do szpitala. Na szczęście, uszkodzony budynek nie był zamieszkały na stałe i w momencie wypadku nikogo w nim nie było.

Policja prowadzi obecnie czynności mające na celu ustalenie, kto kierował pojazdem w chwili zderzenia. Sprawa jest w toku.

(fot. KPP Cieszyn)