Niedziela, 02 sierpnia 202602/08/2026

Wypadek w gminie Susz. Dwie osoby zostały ranne

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku drogowym, do którego doszło w niedzielę, 2 sierpnia, na jednej z dróg w gminie Susz. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Policjanci ustalają dokładny przebieg oraz przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w niedzielę na terenie gminy Susz. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby, którym pomocy udzielili ratownicy.

Na miejscu pracowały służby ratunkowe oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia jego dokładnego przebiegu.

Policja ustala przyczyny wypadku

Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy z nieznanych na tę chwilę przyczyn, zjechał z drogi, po czym uderzył w drzewo i dachował.

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które ma pozwolić na określenie szczegółowych przyczyn i okoliczności wypadku.

Apel o ostrożność na drodze

Policja po raz kolejny apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, uważne obserwowanie sytuacji na drodze oraz dostosowanie prędkości do aktualnych warunków.

Chwila nieuwagi, nadmierna prędkość lub niewłaściwa ocena sytuacji mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji. Kierowcy powinni pamiętać, że bezpieczeństwo zależy nie tylko od przestrzegania przepisów, ale również od rozwagi i odpowiedzialności za innych uczestników ruchu.

(fot. KPP Iława)