Informacje z Polski i Świata
Nocna jazda motocyklem na jednym kole zakończyła się dla 20-letniego mieszkańca Zielonej Góry utratą prawa jazdy, mandatem i punktami karnymi. Niebezpieczne zachowanie młodego kierowcy zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
info112.pl