Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024

Bez powodu dźgnął nożem swoją partnerkę. Był pijany [foto]

Policjanci z Warszawy zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który podczas zakrapianej imprezy ugodził swoją partnerkę nożem kuchennym. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Incydent miał miejsce ok. godziny 22:00 na jednym z wilanowskich osiedli. Podczas kolacji, którą para spożywała w towarzystwie znajomego, gospodarz domu wstał od stołu, po czym udał się do kuchni i wziął nóż.

Następnie bez żadnego powodu ugodził nim swoją partnerkę, wbijając ostrze w okolice jej pleców. Agresor sam wezwał ratowników medycznych, korzystając z telefonu znajomego.

Następnie wybiegł z mieszkania. Ranna kobieta został przetransportowana do szpitala. Napastnik został zatrzymany przez policję na jednym z przystanków.

Mężczyzna miał około 3 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu tłumaczył, że stracił kontrolę nad sobą przez alkohol i nie pamięta, co się stało.

35-latek trafił do aresztu na 3 miesiące. Mężczyzna usłyszał zarzuty narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi kara do 3 lat więzienia.

(fot. Policja Stołeczna)

Komentarze wyłączone