Sobota, 24 lutego 202424/02/2024

Zaatakował ofiarę nożem. 41-latek nie przeżył

Do zdarzenia doszło w niedzielę (17.02.2019) po godzinie 01:00 w nocy, przy ulicy Parkowej w Bydgoszczy.

Jak wstępnie ustaliła policja, 35-letni sprawca z nieznanych przyczyn zaatakował ostrym narzędziem mężczyznę. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zastali mężczyznę z raną kłutą lewego uda, leżącego w kałuży krwi, na chodniku przed jednym z lokali.

Na miejsce natychmiast została wezwana karetka. Ranny został reanimowany i przewieziony do szpitala, jednak mimo stań lekarzy zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Ofiara to 41-letni mężczyzna.

Podejrzany o popełnienie tego czynu 35-latek został zatrzymany przez kryminalnych we wtorek (19.02.2019). Znajdował się w jednym z mieszkań w centrum Bydgoszczy.

Podczas przeszukania pomieszczeń znaleziono narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli worek z marihuaną oraz kilka porcji amfetaminy. 35-latek został dowieziony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli też nóż, którym 35-latek prawdopodobnie zadał śmiertelny cios ofierze.

Podejrzany 35-latek został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała, którego następstwem była śmierć człowieka. Wcześniej śledczy z komendy miejskiej przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Prokurator wnioskuje do sądu o tymczasowy areszt.


(fot. Policja Kujawsko-Pomorska)

Komentarze wyłączone