Środa, 17 lipca 202417/07/2024

Śmiertelne potrącenie pieszego. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary [foto]

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 19:00 w miejscowości Karwów, w woj. lubelskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący toyotą jechał od miejscowości Trzebieszów w kierunku Łukowa.

W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi potrącił pieszego, który poruszał się w tym samym kierunku. Pieszy w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Kierujący toyotą, 31-letni mieszkaniec Łukowa był trzeźwy. Nie odniósł on żadnych obrażeń.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności zdarzenia i zwracają się z apelem o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który poniósł śmierć w wyniku zdarzenia.

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 50-60 lat, 160-170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, kilkudniowy zarost koloru siwego. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego w niebiesko-szare nieregularne wzory, sweter koloru czarnego, koszula z długim rękawem w podłużne paski w różnych kolorach, spodnie koloru czarnego – materiałowe w podłużne prążki, buty koloru czarnego typu kozaki zasuwane na suwak.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie, ul. Międzyrzecka 9, 21-400 Łuków, telefon (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji 112.

(fot. Policja Lublin)

Komentarze wyłączone