Środa, 29 maja 202429/05/2024

Za 2,50 zł brutalnie pobili mężczyznę i wyrzucili go z 2 piętra [zdjęcia]

Do zdarzenia doszło kilka dni temu około godz. 23.00 w Warszawie. Policjanci zostali zawiadomienie o tym, że ktoś wyrzucił mężczyznę z drugiego pietra budynku.

Na miejscu okazało się, że pokrzywdzony miał zostać najpierw dotkliwie pobity i kopany po całym ciele, a jeden z oprawców miał chwycić za nóż i zadawać mężczyźnie rany cięte po twarzy.

Sprawcy zabrali poszkodowanemu buty, ładowarkę do telefonu i pieniądze w kwocie 2,50 zł, po czym mieli wyrzucić go przez okno i pozostawić nie udzieliwszy mu pomocy, narażając tym samym na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci po kilkunastu minutach poszukiwań zauważyli kobietę i dwóch mężczyzn, odpowiadających rysopisowi sprawców. 28-letnia kobieta i 30-letni Piotr S. oraz 45-letni Marcin G. zostali zatrzymani. Cała trójka była pod wpływem alkoholu, mieli od 2 do prawie 3 promili alkoholu w organizmie.

Jak się okazało mieli oni już konflikt z prawem i byli notowani za różne przestępstwa. Zostali doprowadzeni do prokuratury rejonowej, gdzie usłyszeli zarzut rozboju i usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

(fot. Komenda Stołeczna Policji)

Komentarze wyłączone