Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024

Dotkliwie pobili i przewozili w bagażniku 22-latka. Rannego mężczyznę porzucili w lesie

Do zdarzenia doszło 12 kwietnia w jednej z miejscowości na terenie gminy Opoczno woj. łódzkie. 22-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego został pobity i przewożony w bagażniku samochodu osobowego audi A6.

Najprawdopodobniej 24-letni kuzyn ofiary, feralnego dnia, wieczorem zaprosił go na przejażdżkę do pobliskiego lasu. Niczego nieświadomy 22-latek zgodził się. Niestety w kompleksie leśnym czekali na nich już trzej agresywni mężczyźni. Pokrzywdzony został siłą wyciągnięty z samochodu i dotkliwie pobity. Następnie sprawcy przenieśli 22 -latka do bagażnika, zamknęli i przez kilkanaście minut przewozili po pobliskich miejscowościach. Następnie 22- latek został jeszcze raz pobity i zostawiony w lesie.

Najprawdopodobniej przyczyną pobicia były nieporozumienia pomiędzy mężczyznami dotyczące ich wspólnych  nielegalnych interesów.

Do sprawy zostały zatrzymane 4 osoby w wieku 21 , 24, 26 i 32 lat.  Podczas przeszukań mieszkań podejrzanych, w domu 26 latka policjanci ujawnili i zabezpieczyli 14 gramów amfetaminy. Dwóch mężczyzn w wieku 21 i  26 zostało tymczasowo aresztowanych, natomiast wobec dwóch pozostałych został zastosowany dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone