Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024

Tragiczny wypadek na Podlasiu. Dwie osoby nie żyją. Jedną z ofiar jest strażak OSP [zdjęcia]

Do tragicznego wypadku doszło w piątek, ok. godz. 22.30 w miejscowości Olszanka w gminie Zabłudów na drodze wojewódzkiej nr 685 na Podlasiu. Na drodze do Ochremowicz zderzyły się trzy auta osobowe: skoda fabia, mitsubishi oraz seat.

Według wstępnych ustaleń 30-letni kierujący skodą na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka mitsubishi kierowanym przez 35-letniego mężczyznę. W wyniku zderzenia jeden z kierowców został zakleszczony w pojeździe. Strażacy za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wydobyli poszkodowanego mężczyznę z pojazdu. Po przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego nieprzytomnego kierowcy lekarz stwierdził jego zgon. To samo orzekł wobec kierowcy drugiego auta. Wyprzedzany seat dachował, ale kierowca i pasażer nie odnieśli obrażeń.

Jedną z ofiar wypadku jest zasłużony strażak oraz Komendant OSP Orzeszkowo w gminie Hajnówka. Droga w rejonie zdarzenia była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. W tym czasie policja prowadziła czynności mające ustalić przebieg wydarzeń.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone