Środa, 29 maja 202429/05/2024

Pijana i bez uprawnień uderzyła w drzewo. 5 osób trafiło do szpitala, w tym nastolatka w ciąży i 3-letnie dziecko [zdjęcia]

Do wypadku doszło w niedzielę 7 lipca, ok. godz. 19 w miejscowości Unieszewo w woj. warmińsko-mazurskim. W wyniku zdarzenia 5 osób trafiło do szpitala, w tym 17-latka w ciąży i 3-letnie dziecko.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 37-letnia kierująca oplem w wyniku nadmiernej prędkości na łuku drogi wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Jak się później okazało, kierująca (mieszkanka gm. Gietrzwałd) nigdy nie posiadała prawa jazdy. Ponadto badanie policyjnym alkomatem wykazało u niej ponad 2 promile alkoholu. W aucie oprócz kierowcy znajdowało się czworo młodych pasażerów: 3-letnie dziecko i trójka nastolatków w wieku 13,17 i 19 lat. Jedna z pasażerek (17-latka) była w ciąży. Kierująca i pasażerowie z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Młoda kobieta w ciąży została przetransportowana tam śmigłowcem LPR.

Kierująca po opuszczeniu szpitala usłyszy zarzuty i w najbliższym czasie odpowie przed sądem.

(fot. Policja Warmińsko-Mazurska)

5 komentarzy

  1. Patologia siadła za kółko i patologia współuczestnicząca siadła do auta. Takie przykłady dają i później takie żniwa zbierają.

  2. Sukces rządu…. bez 500+ szli by na piechotę… i w drzewo by nie przywalili…

  3. 500+ i patola ma na samochód. Oczywiście na zdanie prawka nie wystarczyło już czasu/inteligencji

  4. Ciekawe kogo to trzyletnie dziecko.