Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Tragiczny finał libacji alkoholowej. Nie żyje 50-latek [foto]

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, 4 lipca w jednym z mieszkań w Łodzi. Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o zabójstwo 50-latka.

Jak wstępnie ustalono, zatrzymany mężczyzna wraz z grupą znajomych z pracy, spożywał alkohol przed sklepem. W spotkaniu tym uczestniczyły jeszcze dwie kobiety w wieku 29 i 26 lat oraz 31-letni mężczyzna oraz 50-letni konkubent jednej z kobiet. Suto zakrapiana alkoholem impreza przeniosła się do mieszkania 50-latka. W trakcie spotkania jedna z kobiet poskarżyła się podejrzanemu, że jest źle traktowana przez konkubenta. Ten postanowił, wymierzyć sprawiedliwość 50-latkowi. Bił i kopał go po całym ciele. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Leżącego, zakrwawionego mężczyznę zauważył przez okno przypadkowy przechodzień i powiadomił służby. Kryminalni po kliku godzinach dotarli do miejsca zamieszkania podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna przyznał się stróżom prawa, że to on kopał i uderzał po całym ciele ofiarę. Jak stwierdził, jego zamiarem nie było zabicie pokrzywdzonego.

35-latek był w przeszłości notowany za podobne przestępstwa, usłyszał już zarzuty prokuratorskie i decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Teraz grozić mu może nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Pozostałe trzy osoby objęte zostały dozorem policyjnym i odpowiedzą za nieudzielenie pomocy zmarłemu. Grozi im za to nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

(fot. Policja Łódzka)

Komentarze wyłączone