Sobota, 24 lutego 202424/02/2024

Volkswagenem jechało czworo dzieci. Nie żyje 14-latka [foto]

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek po południu w miejscowości Horodyszcze (pow. bialski) w woj. lubelskim. W wyniku zdarzenia dwóch samochodów osobowych, zginęła 14-latka, trzy osoby w wieku 12 i 14 lat trafiły do szpitala.

Około godziny 17 doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Opel i Volkswagen Passat. Według wstępnych informacji kierujący volkswagenem, w którym jechało czworo nastolatków, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. W wyniku zderzenia wszyscy podróżujący volkswagenem zostali poszkodowani. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 14-latki. Dziewczynka poniosła śmierć na miejscu, na skutek odniesionych obrażeń. Do szpitala trafiło trzech pozostałych nastolatków. Osoby podróżujące oplem nie zostały poszkodowane.

Droga wojewódzka 815 Wisznice-Parczew jest zablokowana. Policja pod nadzorem prokuratora ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

(fot. BP24.pl)

Komentarze wyłączone