Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024

Policja poszukuje dwóch osób podejrzanych o spowodowanie śmiertelnego wypadku [foto]

Policjanci ustalili personalia kierowcy, który jest podejrzewany o spowodowanie śmiertelnego wypadku w miejscowości Chrośna oraz towarzyszącej mu kobiety. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu 30-latka oraz jego koleżanki są proszone o kontakt z policją.

Do wypadku doszło w miniony piątek 09 sierpnia ok. godz. 15:15 w miejscowości Chrośna gm. Solec Kujawski. Kierujący nissanem almera w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z motorowerzystą w wyniku czego kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu, a jego pasażer został ranny.

Kierujący samochodem osobowym, oddalił się z miejsca wypadku i odjechał w kierunku Dąbrowy Wielkiej. Razem z nim w aucie podróżowała kobieta. Pojazd posiada charakterystyczne uszkodzenia: rozbity prawy reflektor, kierunkowskaz i tylni zderzak.

Zgromadzony materiał dowodowy trafił do prokuratora, który wystawił za kierowcą nissana oraz jego towarzyszką listy gończe. W związku z powyższym policjanci prowadzący sprawę publikują ich wizerunek i proszą o kontakt osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osób poszukiwanych.

(fot. Policja Kujawsko-Pomorska)

Komentarze wyłączone