Środa, 29 maja 202429/05/2024

Ugodził nożem swojego syna. 29-latek w ciężkim stanie [foto]

Policjanci zatrzymali 68-letniego mieszkańca Żor, który podczas domowej awantury ugodził nożem 29-letniego syna. Pokrzywdzony doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, w godzinach popołudniowych, na osiedlu Sikorskiego. Podczas domowej awantury, która wywiązała się pomiędzy ojcem a synem, 68-latek ugodził 29-latka nożem i uciekł z mieszkania. Pokrzywdzonemu na pomoc ruszyli inni domownicy, którzy usłyszeli krzyk dochodzący z kuchni.

Rodzina natychmiast wezwała karetkę i zaalarmowała policję. Ciężko ranny 29-latek został przewieziony do szpitala. Po chwili, policjanci zatrzymali podejrzanego o ugodzenie nożem. 68-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i przyznał się do winy. Decyzją sądu, na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany. Za popełnioną zbrodnię grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

(fot. Policja Śląska)

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone