Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024

Sarna wpadła do pojazdu. Piłkarz ręczny zginął w wypadku samochodowym [zdjęcia]

Dominik Płócienniczak, były piłkarz ręczny zginął dzisiaj rano w tragicznym wypadku samochodowym w Głogowie. 34-latek uderzył samochodem w sarnę. Zwierzę wpadło do środka pojazdu i poważnie raniło kierowcę. Niestety, 34-latka nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek 27 sierpnia około godz. 5.30 na ul. Piłsudskiego w Głogowie. Jak ustalili policjanci 34-letni kierowca potrącił sarnę, która wpadła przez przednią szybę do pojazdu. W wyniku tego kierujący stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i zatrzymał się około stu metrów dalej w polu. Niestety, mimo blisko godzinnej reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych poszkodowanemu. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Klub KS SPR Chrobry S.A, do którego należał Dominik Płócienniczak napisał na Facebooku:

Z ogromnym smutkiem informujemy, że dziś rano w wypadku samochodowym zginął nasz Przyjaciel, nasz Kolega Dominik Płócienniczak. Rycerz, bo taki miał pseudonim wśród kolegów z drużyny, był zawodnikiem Chrobrego w latach 2012-2018. Wspólnie przeżywaliśmy wiele radości z wygranych, wspólnie smuciliśmy się po porażkach. Był bardzo pozytywnym człowiekiem, często się uśmiechał… Takiego Cię zapamiętamy Dominik! Rodzinie i bliskim składamy głębokie wyrazy współczucia.

.

(fot. Facebook KS SPR Chrobry S.A)

Komentarze wyłączone