Sobota, 24 lutego 202424/02/2024

Matka znalazła przy drodze zwłoki swojego 15-letniego syna

Do tragedii doszło w nocy w soboty z niedzielę, około godziny 1.00 w Ksawerowie w woj. łódzkim. Zwłoki 15-letniego chłopca leżały na chodniku przy ul. Tylnej. Odkryła je matka dziecka.

W minioną sobotę po południu, 15-latek poinformował rodziców, że jedzie rowerem nad wodę fotografować przyrodę i wróci za kilka godzin. Niestety, chłopiec do późnych godzin nocnych nie wracał i nie odbierał telefonu. Zaniepokojona matka samodzielnie rozpoczęła poszukiwania syna.

Około 1 w nocy na ul. Tylnej kobieta zauważyła rower, który należał do jej dziecka. Gdy podeszła bliżej, odkryła, że obok leży chłopiec. Nie dawał oznak życia. Matka rozpoczęła reanimację, którą przejęli wezwani na miejsce policjanci. Niestety, chłopcu nie udało się przywrócić czynności życiowych. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 15-latka.

Oględziny zwłok nie wykazały na ciele dziecka obrażeń. Rower chłopca nie był uszkodzony. Brak jest jakichkolwiek podstaw, aby móc stwierdzić, że mogło dojść do wypadku drogowego. Nie stwierdzono też, aby ukradziono jakiekolwiek przedmioty. Mało prawdopodobne jest więc to, że chłopiec stał się ofiarą napadu rabunkowego.

Na środę została zaplanowana sekcja zwłok 15-latka, która pomoże ustalić bezpośrednią przyczynę jego zgonu. Przed południem powinny być już znane jej wstępne wyniki.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone