Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024

Śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych i odjechał [zdjęcia, wideo]

Policjanci szukają świadków i sprawcy potrącenia, do którego doszło 22 sierpnia w Toruniu na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki. Rowerzysta potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę i odjechał nie udzielając poszkodowanej pomocy. Piesza w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego

W miniony czwartek 22 sierpnia ok. godziny 12.10 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego i Matejki w Toruniu doszło do potrącenia prawidłowo przechodzącej przez jezdnię 86-letniej kobiety przez rowerzystę. Kierujący rowerem jechał po przejściu dla pieszych, a na kierownicy roweru przewoził innego mężczyznę. W wyniku zderzenia z rowerem 86-latka trafiła do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, zmarła następnego dnia. Sprawca potrącenia wraz z pasażerem odjechali z miejsca zdarzenia. 

Osoby, które rozpoznają mężczyzn jadących rowerem widocznych na załączonych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z policjantami – osobiście: w Komisariacie Policji Toruń – Śródmieście, ul. PCK 2 lub telefonicznie pod numerem: (56) 641 24 52, (56) 641 24 30 lub 112.  

(fot. , wideo KMP w Toruniu)

Komentarze wyłączone