Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024

Bestialsko zabił psa, a ciało skrępował drutem i dociążając kamienieniem wrzucił do stawu. Policja szuka sprawcy [foto]

Policjanci poszukują właściciela psa, który działając w sposób szczególnie okrutny, zabił zwierzę. Pies został znaleziony martwy w stawie w miejscowości Babice Nowe. Zwłoki były skrępowane drutem, za pomocą którego do ciała zwierzęcia przymocowany był kamień.

Suczka w typie rasy beagle w sposób szczególnie okrutny została potraktowana przez swojego oprawcę. Zwierzę zostało znalezione martwe w stawie w miejscowości Babice Nowe. Zwłoki suczki były skrępowane drutem, za pomocą którego przymocowany był do jej grzbietu kamień. Do utopienia psa mogło dojść w przeciągu ostatnich dwóch tygodni.

Pies miał na sobie czerwoną obroże, był w wieku ok. 4-7 lat. Osoby mające jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości właściciela suczki bądź sprawcy, który działając ze szczególnym okrucieństwem zabił ją, proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Zastępcą Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego kom. Elżbietą Szadkowską w siedzibie jednostki przy ul. Warszawskiej 276 w Starych Babicach lub pod nr tel. (22) 60 43 221.

Informacje można przekazać także całodobowo dyżurnemu jednostki na numer telefonu (22) 752 80 00 lub w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: [email protected], powołując się na numer sprawy PG-657/19. Zapewniamy anonimowość.

(fot. KPP Dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego)

Komentarze wyłączone