Jechali busem do pracy. Jedna osoba nie żyje, 8 jest rannych [zdjęcia]

Tragiczny wypadek miał miejsce we wtorek nad ranem na ulicy Żeromskiego w Otwocku. Ekipa pracowników budowlanych, jechała busem do pracy przy przebudowie drogi krajowej nr 17, w pewnym momencie kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a osiem zostało rannych.

Jak ustalili policjanci, kierujący busem marki Volkswagen, którym podróżowali pracownicy budowlani, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachując uderzył w drzewa oraz betonowy przepust.

Oprócz 43-letniego kierowcy, w samochodzie znajdowało się 8 pasażerów. 37-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego, który podczas zdarzenia wypadł z auta, zginął na miejscu. Pozostali uczestnicy wypadku z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitali.

Na miejscu pracowali policyjni dochodzeniowcy z technikiem kryminalistyki i prokurator. W zabezpieczeniu miejsca pomagali strażacy i policjanci drogówki. Policjanci zbadali na miejscu kierowcę, był trzeźwy. Jak wstępnie ustalono, mógł przysnąć za kierownicą.

(fot. Komenda Stołeczna Policji)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *