Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Audi z nastolatkami uderzyło bokiem w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W Brzozowie w woj. podkarpackim 19-letni kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Autem jechało pięciu młodych mężczyzn. Trzech z nich trafiło do szpitala.

Po północy, policjanci patrolujący teren Brzozowa, najechali na wypadek drogowy, do którego doszło na ul. Moniuszki. Funkcjonariusze zauważyli uszkodzone audi ustawione w poprzek drogi. Przy pojeździe znajdowało się pięciu młodych mężczyzn, którzy podróżowali autem. Jeden z nich wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej. Za pośrednictwem dyżurnego, policjanci zaalarmowali pozostałe służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący audi, 19-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc ul. Moniuszki od centrum Brzozowa w kierunku Zmiennicy, stracił panowanie nad pojazdem i bokiem samochodu uderzył w pobliskie drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że auto się od niego odbiło i ponownie znalazło na jezdni. Trzej pasażerowie audi zostali przetransportowani do szpitala.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy audi i pasażerów, którzy byli w stanie poddać się badaniu. Byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone