Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Zderzenie dwóch motocyklistów. Obaj kierowcy z obrażeniami [zdjęcia]

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 22 w Buszkowie. Doszło tam do zderzenia dwóch motocyklistów. Obaj kierujący doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala.

Wczoraj o godzinie 13.20 policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym z udziałem dwóch motocyklistów. Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze ruchu drogowego oraz służby ratownicze. Policjanci, ustalili, że jadący motocyklem marki Yamaha mieszkaniec Sulęcina na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem i doprowadził do jego wywrócenia, motocykl uderzył w przydrożną barierę ochronną. Jadący za nim, mieszkaniec Kostrzyna nad Odrą, aby nie najechać na kolegę leżącego na drodze „położył” swój motocykl i także uderzył w tę samą barierę ochronną.

Obaj motocykliści byli trzeźwi, mieszkaniec Sulęcina trafił do szpitalChojnicach, drugi motocyklista został zabrany do szpitala w Złotowie. Aktualnie funkcjonariusze ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

(fot. Policja Pomorska)

Komentarze wyłączone