Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024

Tragedia na leśnej drodze. Kobieta spłonęła w samochodzie [zdjęcia]

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na leśnej drodze między Sowczycami i Łomnicą na Opolszczyźnie. Samochód osobowy marki Volkswagen Golf stanął w płomieniach. W środku pojazdu odnaleziono zwęglone zwłoki kobiety.

Po godzinie 21:30 służby otrzymały zgłoszenie o pożarze auta, do którego doszło na drodze leśnej między Sowczycami a Łomnicą w gminie Olesno. Po przyjeździe na miejsce strażacy zastali płonący samochód marki Volkswagen Golf. Po zakończonej akcji gaśniczej, wewnątrz wraku ujawniono zwłoki kobiety siedzącej za kierownicą pojazdu.

Najprawdopodobniej w pożarze zginęła mieszkanka Łomnicy, do której należało auto. Jednak dopiero przeprowadzone badania DNA pozwolą określić tożsamość ofiary wypadku.

Na tę chwilę nie są znane przyczyny pożaru. Samochód stał na skraju lasu, ale nie posiadał śladów świadczących o tym, że brał udział w wypadku lub uderzył w drzewo.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli wszystkie ślady, a także samochód. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tego zdarzenia.

(fot. OSP Sowczyce)


Komentarze wyłączone