Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024

Po uderzeniu w drzewo z BMW wyrwało silnik i elementy przedniego zawieszenia [zdjęcia]

Do wypadku doszło w nocy 7 października, na drodze 292 w rejonie miejscowości Słone. Samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer z licznymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. 23-letni kierowca BMW, był pod wpływem alkoholu.

W poniedziałek około 23:15, kierujący BMW, 23-letni mieszkaniec gminy Gaworzyce, na łuku drogi, prawdopodobnie poruszając się nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącego z przeciwnego kierunku seata. W wyniku tego BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Siała uderzenia tak duża, że z pojazdu wyrwało silnik i elementy przedniego zawieszenia wraz z kołami. Reszta pojazdu znajdowała się kilkanaście metrów od drogi.

W wyniku wypadku, kierujący samochodem 23-latek oraz jego 17-letni pasażer, z licznymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca seata nie został ranny.

Jak się okazało kierujący BMW, był pod wpływem alkoholu. Policjanci pobrali jego krew do dalszych badań. Przyczyny i przebieg wypadku są ustalane przez policjantów.

(fot. KPP Głogów)

Komentarze wyłączone