Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Audi rozpadło się na części. Pięć osób rannych, w tym dwie ciężko [foto]

Do wypadku doszło w piątek na trasie Szczuczyn-Wąsosz w miejscowości Kolonia Gródź. Samochód osobowy zjechał z drogi i z ogromną siłą uderzył w drzewo. Autem podróżowało 5 nastolatków. Wszyscy z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala. Stan dwóch lekarze określają jako ciężki.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Siła zderzenia była tak duża, że pojazd rozpadł się na części. Autem podróżowało pięciu młodych mężczyzn w wieku 16-19 lat.

W wyniku zdarzenia dwóch nieprzytomnych mężczyzn znajdowało się obok pojazdu, a trzeci był przygnieciony przez samochód. Pozostałych dwóch uczestników wypadku oddaliło się z miejsca zdarzenia. Strażacy zajęli się udzielaniem pomocy rannym oraz wykonali dostęp do osoby przygniecionej pojazdem. 

W akcji ratunkowej brały udział trzy karetki pogotowia ratunkowego oraz dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poważnie rannych mężczyzn przetransportowano do szpitali. Dwie osoby, które oddalili się z miejsca zdarzenia zostały odnalezione i także przewiezione do szpitala.

Droga w rejonie wypadku była przez kilka godzin zablokowana. Policjanci ustalają dokładne okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

(fot. osp.pl)

Jeden komentarz

  1. Mężczyźni,jakieś gówniaki.Prawdziwy mężczyzna nie uciekłby jak tchórz.
    Zespawane z kilku to jak miało się nie rozlecieć na kawałki???
    Niemiec płakał jak sprzedawał:-).