Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024

Pasażer BMW usiadł na reklamówkę, a że ta go uwierała, wyrzucił ją przez okno. W środku było kilka tysięcy złotych [wideo]

Pracownica stacji paliw znalazła podczas sprzątania reklamówkę wypełnioną pieniędzmi. Jak się okazało, jeden z roztargnionych pasażerów BMW wyrzucił z pojazdu pakunek myśląc, że są to śmieci. W torbie jednak były pieniądze, ponad 4 tys. złotych.

Kobieta sprzątając okolicę stacji paliw na jednym z trawników znalazła reklamówkę. To, co było w środku, wyraźnie ją zaskoczyło. Było tam bowiem ponad 4 000 złotych. O nietypowym znalezisku poinformowała policję.

Wezwani na miejsce policjanci ze Zdzieszowic sprawdzając monitoring stacji też nie kryli zaskoczenia. Okazało się bowiem, że reklamówka z gotówką nie została zgubiona czy zapomniana przez np. roztargnienie klienta stacji. Siatka z pieniędzmi została po prostu wyrzucona z samochodu przez jednego z pasażerów BMW.

Policjanci po dotarciu do właściciela pojazdu ustalili właściciela pieniędzy. Jak się okazało jeden z pasażerów po wejściu do samochodu usiadł na reklamówkę, a że ta go uwierała, nie sprawdzając co było w środku wyrzucił ją z samochodu na trawnik.

(fot. wideo Policja Opolska)

Jeden komentarz

  1. Czy mandat za śmiecenie był ?