Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024

Policjanci uratowali mężczyznę, który zasłabł na torach [wideo]

53-latek z powodów zdrowotnych przewrócił się na tory chwilę przed zamknięciem rogatek. Obok leżącego mężczyzny przejechało kilka samochód. Nikt nie zareagował. Na pomoc 53-latkowi ruszyli policjanci oraz jeden ze świadków. Całe zdarzenia nagrała kamera monitoringu.

Policjanci ze Zgorzelca wracający ze służby zauważyli mężczyznę leżącego na torach. Bez zastanowienia ruszyli na pomoc poszkodowanemu. Gdy jeden z policjantów oraz świadek biegli, aby pomóc leżącemu człowiekowi, rogatki przejazdu kolejowego zaczęły się zamykać. Na szczęście mężczyznę udało się ewakuować z torów przed przejazdem pociągu.

Jak się okazało 53-latek z powodów zdrowotnych stracił panowanie nad ciałem, przewrócił się i nie mógł się podnieść. Mężczyzna bezpiecznie został przekazany rodzinie. Jak wynika z nagrań monitoringu, kilka pojazdów przejeżdżało obok mężczyzny bez żadnej reakcji.

Na szczęście znalazł się ktoś, komu ludzkie życie nie jest obojętne. Jeden z przejeżdżających kierowców oraz policjanci zatrzymali się, aby pomóc leżącemu człowiekowi.

(fot. wideo Policja Dolnośląska)

Komentarze wyłączone