Czwartek, 06 maja 202106/05/2021

Wiozła w aucie swoją córkę i woreczki z narkotykami [zdjęcia]

36-letnia kobieta została zatrzymana przez policjantów do kontroli drogowej na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Jak się okazało 36-latka przewoziła w aucie 4 woreczki strunowe z zawartością matamfetaminy. W pojeździe oprócz kobiety podróżowała jej 11-letnia córka oraz dwoje pasażerów. Niewykluczone, że 36-latka prowadziła samochód pod wpływem narkotyków.

Do zdarzenia doszło 24 listopada około godziny 21.45 na terenie Jeleniej Góry. Policjanci zauważyli pojazd marki Volkswagen, którego kierująca gwałtownie przyspieszała i hamowała, a ponadto nie stosowała się do sygnalizacji świetlnej. Jej zachowanie wskazywało na to, że mogła kierować samochodem, będąc pod wpływem alkoholu bądź podobnie działającego środka.

Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Kierującą okazała się 36-letnia mieszkanka gminy Bolków, która przewoziła swoją 11-letnią córkę oraz 2 pasażerów. Po dokładnym sprawdzeniu jej auta, funkcjonariusze znaleźli 4 woreczki strunowe z zawartością środków odurzających oraz rurki, które mogły służyć do zażywania narkotyków. Wszystkie te przedmioty schowane były w podręcznej torebce, która znajdowała się w dziecięcej różowej saszetce.

Kobiecie pobrano krew do badań, w związku z uzasadnionym podejrzeniem, że mogła kierować pojazdem, będąc pod wpływem substancji zabronionych. Grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot.

Komentarze wyłączone