Sobota, 21 maja 202221/05/2022

Był tak pijany, że nie mógł chodzić. Wsiadł do auta i pojechał [foto[

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Jabłonowa Pomorskiego, który miał w organizmie 4,5 promila i spowodował wypadek drogowy w miejscowości Okonin pod Grudziądzem. Jak się okazało pojazd, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu, a sam kierujący miał zatrzymane prawo jazdy za… jazdę pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 25 listopada ok. godz. 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 534 w miejscowości Okonin. Policjanci wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący samochodem osobowy marki Opel Corsa, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wypadł z drogi i dachował.

Badanie alkomatem wykazało u 32-latka ponad 4,5 promila alkoholu w organizmie. Pojazd, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu, a sam kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania, gdyż zostały mu zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu. Kierujący nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, dodatkowa ze względu na odniesione obrażenia został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala.

(fot. Policja Kujawsko-Pomorska)

Komentarze wyłączone