Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

Wjechał na skrzyżowanie, po chwili uderzyła w niego ciężarówka [ZOBACZ NAGRANIE]

Do poważnego wypadku doszło wczoraj rano na drodze krajowej nr 78 w miejscowości Sączów w woj. śląskim. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy i ciężarówka. Jedna osoba została ciężko ranna. Do akcji ratunkowej zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Moment wypadku zarejestrowała kamera samochodowa jednego z kierowców. 

Około godziny 8 rano służby otrzymały wezwanie do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów w miejscowości Sączów. Jak ustalono na miejscu, doszło tam do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. W wyniku tego kierujący autem osobowym doznał ciężkich obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

Na miejscu policjanci ustalali szczegółowych okoliczności i przyczyn wypadku. Droga krajowa nr 78 w rejonie wypadku jest całkowicie nieprzejezdna. Wyznaczono objazd układem dróg lokalnych i S1.

(fot. scrren wideo będzin112/Adrian Wiktor)

5 komentarzy

 1. wina „skodziarza” i tyle w temacie

 2. Powinno być wjechał pod jadącą ciężarówkę. Obecny tytuł insynuuje jakoby ciężarówka gdzieś stała i czekała na ofiarę w którą można uderzyć.Gra słów a jakże istotna dla zmniejszenia winy osobówki.

  • Materiał i czytamy i oglądamy ;), wtedy sobie nie dopowiadamy, czegoś co jest nieprawdą.
   Pozdrawiamy

   • Przede wszystkim droga Redakcjo, to najpierw robimy poprawne nagłówki. To właśnie my, czytelnicy rozliczamy Was, autorów tekstów za to co piszecie. Ewidentnie zrobiliście logiczną niekonsekwencję więc teraz nie zwalajcie odpowiedzialności na czytelników, tak jak to robicie w przypadku kierowcy osobówki

    • Czytamy tekst, a nie tylko nagłówki. Ostatni taki trend, przeczytać tytuł i komentować. Okropna przypadłość wynikająca z lenistwa i korzystania z Facebooka, gdzie tylko palcem przesuwa się nagłówki, a nie czyta treści. To jest właśnie brak logiki. Uwagi odnośnie tytułu są naprawdę zbędne, bo opisuje on to, co widać na nagraniu.
     Miłego dnia.