Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

Zatrzymani po pościgu mieli przy sobie narkotyki i kilka kompletów tablic rejestracyjnych [zdjęcia]

Policyjny pościg zakończył się zatrzymaniem czterech osób. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili przy dwóch osobach narkotyki. Dodatkowo kierujący autem znajdował się pod ich wpływem. Oprócz tego w pojeździe znajdowały się różne tablice rejestracyjne oraz zbiornik z paliwem.

Policjanci z Lwówka Śląskiego postanowili zatrzymać do kontroli drogowej samochód osobowy oraz wylegitymować pasażerów z uwagi na podejrzenie kradzieży paliwa. Kierowca jednak zamiast się zatrzymać zaczął uciekać. Podczas pościgu jego pojazd ugrzązł w ziemi i uderzył w skarpę.

Jak się okazało autem kierował 21-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego, dodatkowo samochodem podróżowała także trójka pasażerów – mężczyzna i dwie kobiety. Cała czwórka została zatrzymana przez policjantów. Podczas kontroli wyszło na jaw, że 21-latek znajduje się pod działaniem narkotyków, a przy 19-letniej pasażerce ujawniono kolejne narkotyki – amfetaminę. Kobieta w torebce miała także narzędzia do sortowania i ważenia. Dodatkowo w pojeździe policjanci ujawnili kilka kompletów tablic rejestracyjnych oraz zbiorniki na paliwo.

Wszyscy czworo zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie, po przeprowadzeniu czynności procesowych przez policjantów zostaną przekazani do dyspozycji prokuratora i sądu.

(fot. KPP Lwówek Śląski, źródło Policja Lwówek Śląski)

Jeden komentarz

  1. Ale sebixy i dżesyki :-).