Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

13-letni chłopiec w stanie upojenia alkoholowego trafił do szpitala. Miał blisko 4 promile

W niedzielę po godz. 13.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o 13-latku, który znajduje się w stanie upojenia alkoholowego. Chłopiec został znaleziony przez kolegów na jednej ławek osiedla Chemików w Oświęcimiu. Jak się okazało miał prawie 4 promile alkoholu we krwi. Policjanci ustalają, kto udostępnił mu alkohol.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu ustalają okoliczności, w jakich 13-letni chłopiec zdobył, a następnie spożył alkohol. Nieletniego upojonego alkoholem na jednej z osiedlowych ławeczek znaleźli jego koledzy. Nieletni został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że nastolatek wypił najprawdopodobniej całą butelkę wódki, która leżała pusta obok ławki. O zdarzeniu natychmiast powiadomiono matkę dziecka.

Policjanci w trakcie prowadzonych czynności ustalają kto udostępnił nieletniemu alkohol, którego spożycie spowodowało zagrożenie dla zdrowia nastolatka, a mogło być groźne nawet dla jego życia.

(fot. Małopolska Policja, źródło Małopolska Policja)

Komentarze wyłączone